SKİNBOOSTER PEPTİD AŞISI

SKİNBOOSTER PEPTİD AŞISI

Skinbooster, yüze hem taze ve canlı bir görüntü kazandırmak, hem yüzeyel kırışıklıkları düzeltmek hem derinin elastikiyetini arttırmak hem de nemlendirici kremlerin ulaşamadığı cildin derin tabakalarını nemlendirmesini sağlaması gibi birçok özelliği barındırması açısından iyi bir yüz gençleştirme alternatifidir. İhtiyaca göre tek başına yada çapraz bağlı hyalüronik asit dolgularıyla kombine olarak kullanılabilir. Alın, göz çevresindeki kaz ayakları, elmacık kemikleri bölgesi, yanak, ağız çevresindeki ince kırışıklıklar, boyun, dekolte ve el sırtı gibi çeşitli bölgelerde kullanılabilir.

Uygulama, cilde enjeksiyon şeklinde olup öncesinde özel bir hazırlık gerektirmez. Ancak uygulama bölgesinde birkaç gün sürebilecek morarma olmaması için 1 hafta öncesinden Aspirin, anti-inflamatuar ilaçlar gibi kan sulandırıcı özelliği olan ilaçların kullanılmamasını öneriyoruz.

Skinbooster'ın çok ince iğnelerle mikro enjeksiyonu uygulamanın yapılacağı alanın büyüklüğüne bağlı olmak üzere 20 - 45 dakika sürer, herhangi bir anestezi gerektirmez ancak uygulamadan 30 dakika önce lokal anestezik madde içeren bir krem enjeksiyon bölgesine sürülebilir.

Her kişinin ihtiyacına göre değişiklik gösterebileceği gibi, ideal sonuçlar için 1 ay arayla 3 kez uygulanmasını önermekteyiz.