Hakkımızda

Artık siz de, bizimle, istediğiniz sağlıklı ve güzel görünüme kavuşabilirsiniz! Luvimed Clinic’de kendinizi yeniden keşfedecek ve çok seveceksiniz!

Botoks, Masseter Botoks, Gözaltı Restorasyonu, elmacık dolgusu uygulamaları konusunda faaliyet gösteren kurumumuz sektörde her zaman öncü ve yol gösterici olarak görev üstlenmektedir. Alanında uzman ekibimiz, tam donanımlı kliniğimizle hizmet vermeye devam ediyor, sürekli kendimizi ve hizmet kalitemizi arttırmak adına çalışıyoruz.

Luvimed Clinic, sürekli gelişim çizgisi yakalayarak hizmet verdiğimiz hastane temsilcileri nezdinde en iyi çözüm ortağı olmak ve onların tercih ettiği bir kuruluş olmak, sektörümüzde bu güne kadar olduğu gibi yeni teknolojileri ve çözümlerin ilk uygulayıcılarından olmakla birlikte sektörümüzün profesyonel iş gücünün gelişimine katkıda bulunmak vizyonumuzdur.

Luvimed Clinic olarak faaliyette bulunduğu her bölgede tüm müşterilerine, çağın gereklerine ve tıbbi etiğe uygun olarak hızlı, kaliteli, sonuç odaklı hizmet veren, sektörü ile ilgili gelişmeleri birebir takip eden ve sürekli gelişmiş teknoloji kullanan, uzman personel kadrosunu sürekli geliştiren, çoğaltan ve eğiten, içinde bulunduğu bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan bir klinik olmak misyonumuzdur.

Uygulamalarımız hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.